Einde veiling in zicht, komende zondag 19 nov

De twee weken dat onze duiven geveild worden op Pipa zijn alweer bijna om.
De tijd is gigantisch snel gegaan, en het was eerlijk gezegd alleen maar: duiven, duiven, duiven.
Heel erg leuk, maar de spanning van de veiling die ondertussen heerst kost ook nog best wel veel energie.
Waardoor we ’s avonds vaak helemaal knock-out op de bank zitten met de open haard aan.
Dan gezellig drankje er bij en filosoferen over dat als we een mooi nieuw huis ergens hebben, een herstart er vast en zeker van gaat komen. Want hoe mooi is deze hobby eigenlijk allemaal wel niet, met alles er op en er aan.
Vorige week is er op Pipa ook nog een reportage van ons verschenen over onze referenties op andere hokken.
Iets waar wij ook echt van kunnen genieten en trots op zijn. Deze kunt u hier nog eens nalezen:

https://www.pipa.be/nl/newsandarticles/reports/comb-mantel-burgum-nl-vindt-de-bevestiging-van-hun-uitgedokterde

De veiling nadert inmiddels dus zijn einde. Het eerste deel zal zondag 19 november om 13.00 uur aflopen. Vervolgens elk half uur een volgende deel. We hebben via mail, telefoon en whatsapp veel vragen naar tips gekregen. Het nageslacht van het koppel Marsman x Yolin is erg populair merken we, en dat is ook niet voor niks.
In onze optiek is dat echt de toekomst op de lange en zwaardere dagfondvluchten. En duiven die dat echt goed aan kunnen zijn er natuurlijk maar erg weinig van. Dit koppel heeft dit duidelijk bewezen dat daar hun specialiteit ligt. Het extra doorzettingsvermogen en uithoudingsvermogen is voor iedereen makkelijk in te kruisen hiermee.
Maar ook een lijntje dat misschien hierdoor wat onderbelicht is, is die van Royal Cape en zijn nageslacht.
Deze topkweker bij ons zit eigenlijk zo erg verweven in al onze duiven en dat is niet voor niets geweest.
Zijn kinderen met Dalida, Rose en dochter Harry zijn echt prachtig en voor iedereen erg interessant. En ook die duiven kunnen zeker de dagfond goed aan.
Dat is een van de tips die wij vaak geven. Mocht u nog vragen hebben of ook nog andere tips omtrent de verkoop willen. Neem dan gerust even contact nog met ons op!

Translate »